Bezpieczne wakacje – zasady bezpiecznego wypoczynku – splubiewo.edu.pl –  Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lubiewie

Z okazji zakończenia roku szkolnego pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania  za całoroczną współpracę, wspólnie spędzone chwile.

Życzymy by okres wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku, radości, wspaniałych przygód i niezapomnianych przeżyć. Bezpiecznie wracajcie do przedszkola.

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i wielu sukcesów w szkole.

Do zobaczenia we wrześniu: 

Dyrektor, grono pedagogiczne, pracownicy przedszkola.

 

 

11 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się niezapomniana i wzruszająca uroczystość – Pożegnanie starszaków. Młodsze przedszkolaki przygotowały bogaty repertuar wierszy, życzeń i piosenek, aby podziękować starszakom za wspólnie spędzony czas oraz przypomnieć piękne lata beztroskiej, przedszkolnej zabawy.

Swój ostatni występ absolwenci pod kierunkiem wychowawców zaprezentowali w MDK dla zaproszonych gości oraz Rodziców. Dzieci przeniosły wszystkich w barwne lata 60-te. W tym dniu nie zabrakło emocji oraz łez wzruszenia. Na zakończenie starszaki otrzymały wielkie brawa, pamiątkowe dyplomy oraz  książki.

 

 Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!

W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zamek dmuchany, kolorowe balony oraz wiele innych fantastycznych niespodzianek.

Wszystkim dzieciom - tym małym i trochę większym - życzymy dużo uśmiechu, nie tylko w dniu ich święta, ale przez cały rok!

Za nami kolejny, II przegląd twórczości przedszkolnej „English Talent Show”, którego organizatorem było nasze przedszkole. Do udziału w wydarzeniu zostały zaproszone dzieci z łaziskich przedszkoli.

Od pierwszej edycji przyświecają przeglądowi piosenki angielskiej te same cele: propagowanie nauki języka angielskiego poprzez piosenkę,  prezentacja umiejętności  wokalnych i językowych dzieci, przygotowanie dzieci do wystąpień publicznych, promowanie aktywności twórczej dzieci, motywowanie do nauki języka angielskiego w ciekawy i przyjemny sposób, budzenie wiary we własne siły, talent i sukces. Wszyscy uczestnicy przeglądu wystąpili wspaniale. Ich umiejętności wokalne w języku angielskim były na bardzo wysokim poziomie. W nagrodę za wspaniałe występy małym artystom wręczone zostały dyplomy i upominki.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Celem zajęć było zwiększenie świadomości i wrażliwości w temacie autyzmu.

Dzisiejszy dzień rozpoczął się od uroczystego wielkanocnego śniadania. Dzieci odświętnie ubrane, zjadły z uśmiechem na twarzy pyszne śniadanie. Po posiłku na naszych przedszkolaków czekała kolejna niespodzianka, pełne magicznych sztuczek świąteczne przedstawienie. Następnie nadszedł długo oczekiwany moment, czyli szukanie w przedszkolnym ogrodzie słodkich upominków od zajączka. Radości dzieci nie było końca, na wszystkich dziecięcych buziach zagościł szeroki uśmiech.